0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
European Championship, Qualification Group E
Wales
۱
۱
Croatia
Finished
۲۲:۱۵
Hungary
۱
۰
Azerbaijan
Finished
۱۹:۳۰
International
European Championship, Qualification Group G
Slovenia
۰
۱
Austria
Finished
۲۲:۱۵
Poland
۲
۰
North Macedonia
Finished
۲۲:۱۵
International
International Friendly Games
Brazil
۱
۱
Nigeria
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
۶
۱
Ecuador
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
۱
۱
Paraguay
Finished
۲۲:۱۵
South Africa
۲
۱
Mali
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
۰
۱
Mozambique
Finished
۱۶:۳۰
Benin
۲
۲
Zambia
Finished
۱۸:۳۰
International
European Championship, Qualification Group I
Scotland
۶
۰
San Marino
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
۰
۲
Belgium
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
۰
۵
Russia
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
SE Palmeiras SP
۱
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۰۳:۳۰
CA Paranaense PR
۰
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۲۲:۳۰
Fluminense FC RJ
۲
۰
EC Bahia BA
Finished
۰۱:۳۰
SC Internacional RS
۰
۰
Santos FC SP
Finished
۲۲:۳۰
Ceara SC CE
۱
۰
Avai FC SC
Finished
۲۲:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
۱
۰
Fortaleza EC CE
Finished
۲۲:۳۰
Australia
A-League
Perth Glory FC
۱
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۰:۳۰
Wellington Phoenix FC
۰
۱
Western United FC
Finished
۰۸:۳۰
Japan
J.League 2
Ventforet Kofu
۱
۱
Tochigi SC
Finished
۱۰:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۰
Kagoshima United
Finished
۱۱:۳۰
Ehime FC
۰
۱
Niigata Albirex
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
-
-
Avispa Fukuoka
Cancelled
۰۸:۳۰
Portugal
League Cup, Group A
Sporting Braga
۲
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۱۷:۳۰
FC Penafiel
۱
۲
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
SD Huesca
۱
۱
Racing De Santander
Finished
۱۹:۳۰
UD Las Palmas
۳
۰
RC Deportivo La Coruna
Finished
۲۲:۳۰
CD Numancia
۰
۱
Real Zaragoza
Finished
۱۷:۳۰
Albacete Balompie
۱
۲
Real Oviedo
Finished
۱۹:۳۰
CD Mirandes
۲
۱
Fuenlabrada CF
Finished
۱۳:۳۰
Japan
J. League Cup, Playoffs
Kashima Antlers
۰
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۰
Gamba Osaka
Finished
۰۷:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie
SBV Excelsior
۳
۲
FC Dordrecht
Finished
۱۶:۰۰
FC Volendam
۱
۱
FC Den Bosch
Finished
۱۳:۴۵
Almere City FC
۱
۱
GO Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
China
Chinese Super League
Beijing Renhe
۱
۴
Chongqing Lifan
Finished
۱۵:۰۵
Brazil
Brasileiro Serie B
Figueirense FC SC
۲
۱
America FC MG
Finished
۰۱:۳۰
Russia
PFL, East
Zenit Irkutsk
۲
۰
Fk Novosibirsk
Finished
۱۱:۳۰
International Youth
U23 Friendly Games
Peru
۱
۰
Colombia
Finished
۲۱:۴۵
Chile
Copa Chile
CD Universidad Catolica
۲
۰
Union La Calera
Finished
۰۲:۴۵
Union Espanola
۲
۱
Audax Italiano
Finished
۰۰:۱۵
Argentina
Primera Nacional, Group A
CA Belgrano
۲
۲
Ferro Carril Oeste
Finished
۰۱:۱۰
Estudiantes BA
-
-
CA Atlanta
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Guillermo Brown
۲
۰
Nueva Chicago
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Primera Division, Clausura
Ayacucho FC
۲
۰
Deportivo Municipal
Finished
۰۰:۰۰
Carlos Mannucci
۳
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۱۵
Universitario De Deportes
۰
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۴:۳۰
Pirata FC
۱
۱
Sport Boys Association
Finished
۱۹:۳۰
USA
USL, Championship
Sacramento Republic FC
۲
۳
Orange County SC
Finished
۰۶:۰۰
Louisville City FC
۸
۳
Swope Park Rangers
Finished
۰۲:۳۰
Fresno FC
۲
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising FC
۱
۲
Real Monarchs Slc
Finished
۰۶:۰۰
Charleston Battery
۱
۲
Loudoun United FC
Finished
۲۱:۳۰
Saint Louis FC
۰
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Nashville SC
۲
۰
North Carolina FC
Finished
۰۳:۳۰
LAS Vegas Lights
۰
۲
Reno 1868 FC
Finished
۰۶:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۰۰
Memphis 901 FC
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۳۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۵:۳۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Zvezda Perm
۱
۳
Lada-Universitet
Finished
۱۴:۳۰
FC Tyumen
۰
۰
FC Chelyabinsk
Finished
۱۳:۳۰
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
۰
۰
Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Fc Ufa-2
۱
۲
Ural-2
Finished
۱۳:۳۰
England
League One
Coventry City
۰
۱
Tranmere Rovers
Finished
۱۴:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Millonarios FC
۱
۲
America De Cali
Finished
۰۴:۱۵
CD Alianza Petrolera
۰
۱
CD Tolima
Finished
۰۱:۵۰
CD La Equidad
۱
۱
CD Once Caldas
Finished
۲۲:۳۰
AD Cali
۰
۰
Independiente Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
China
China League 2, Playoffs
Taizhou Yuanda
۲
۲
Jiangxi Liansheng FC
Finished
۱۰:۳۰
England Amateur
Championship, Women
Durham LFC
۰
۱
Blackburn Rovers LFC
Finished
۱۴:۳۰
Japan
Nadeshiko League, Div 2, Women
Yamato Sylphid
۰
۲
Chifure AS Elfen Saitama
Finished
۰۹:۰۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
CS Cartagines
۲
۲
Municipal Perez Zeledon
Finished
۲۰:۳۰
CS Herediano
۴
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
Croatia
First League Women
Znk Lepoglava
۲
۳
Viktorija
Finished
۱۳:۳۰
Znk Katarina Zrinski
-
-
Znk Osijek
Cancelled
۱۷:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Calavera CF
۲
۱
Real Betis Balompie Youth
Finished
۱۴:۰۰
Peru
Segunda Division
Los Caimanes
۲
۵
Atletico Grau
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Siberia Higher League
Zenit-M Irkutsk
۲
۴
Rassvet Krasnoyarsk
Finished
۰۸:۳۰
USA
National Womens Soccer League
North Carolina Courage
۳
۲
SKY Blue FC
Finished
۰۲:۳۰
Portland Thorns FC
۰
۰
Washington Spirit
Finished
۰۶:۰۰
Orlando Pride
۲
۲
Reign FC
Finished
۰۳:۰۰
Utah Royals FC
۲
۱
Houston Dash
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Liga Premier
CD Nuevo Chimalhuacan
۰
۴
Deportivo Cafessa
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cafessa
۰
۲
Pumas Unam II
Finished
۰۳:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Deportivo Lara
۰
۱
Zamora Fc
Finished
۰۰:۰۰
Lala Fc
۰
۲
Atletico Venezuela
Finished
۲۲:۳۰
South Africa
Premier League, Reserve
Bloemfontein Celtic
۵
۰
Cape Town City Fc
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
BK Avarta
۰
۳
Vanlose IF
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
FC Arouca
۱
۰
Gondomar SC
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
CA Brown De Adrogue
۱
۱
CA Sarmiento
Finished
۲۲:۰۰
CA All Boys
۱
۱
CD Santamarina Tandil
Finished
۲۲:۰۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۲
۰
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
Finished
۲۳:۳۰
Mexico
Copa MX, Group 4
Tiburones Rojos De Veracruz
۰
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۵:۳۰
International Youth
U22 Friendly Games
China
۰
۰
Saudi Arabia
Finished
۱۵:۰۵
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
FC Vizela
۲
۱
AD Oliveirense
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division B, First stage
Sporting Lokeren
۱
۱
Union Saint-Gilloise
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Wanderers
۵
۱
CD Cobreloa Calama
Finished
۲۱:۳۰
Union San Felipe
۳
۰
CD Santa Cruz
Finished
۲۳:۳۰
CD Deportes Valdivia
۲
۳
Nublense
Finished
۲۲:۳۰
Deportes Puerto Montt
۱
۳
CD Melipilla
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Copiapo
۰
۰
San Luis De Quillota
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Yaracuy FC
۱
۰
Libertador FC
Finished
۲۳:۰۰
Fundacion Aifi
۲
۱
Angostura FC
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Petare
-
-
Yaracuyanos FC
Finished
۲۳:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Bangkok United
۵
۱
Chainat FC
Finished
۱۲:۳۰
Bloemfontein Celtic
۲
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Praiense
۳
۱
Uniao de Leiria
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Segunda Liga
CD Cova Piedade
۰
۲
Sporting Farense
Finished
۱۷:۳۰
UD Vilafranquense
۳
۲
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
FC Rosengard
۳
۳
Linkopings FC
Finished
۱۷:۳۰
Eskilstuna United
۱
۰
IF Limhamn Bunkeflo
Finished
۱۸:۳۰
Vaxjo Dff
۲
۱
KIF Orebro Dff
Finished
۱۵:۳۰
Vittsjo Gik
۲
۰
Kristianstads Dff
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
Estudiantes de La Plata
۳
۲
Atletico Lanus
Finished
۲۲:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
VfB Oldenburg
۲
۰
SSV Jeddeloh II
Finished
۱۴:۳۰
Holstein Kiel II
۰
۰
TSV Havelse
Finished
۱۵:۳۰
Hannoverscher SC
۱
۲
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
۱
۲
VfB Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۲
۳
TN Stars
Finished
۱۶:۰۰
Greece
3rd League, Group 1 (4)
Enosi Alexandroypolis
۱
۰
Doxa Theologou
Finished
۱۶:۳۰
Panseraikos FC
۱
۱
Apollon Paralimniou FC
Finished
۱۶:۳۰
Kilkisiakos
۰
۳
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca, Serie C
Tomazinho FC RJ
۱
۳
Buzios RJ
Finished
۲۱:۳۰
Romania
Liga 2 Women, Seria 1
Carmen Bucuresti
-
-
Ladies Targu Mures
Finished
۱۱:۳۰
Russia
1st Division, Women
Podolchanka Podolsk
۱
۵
Chertanovo-2 Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Uor N2 Moscow
۲
۲
Ryazan-Vdv-2
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 6 (4)
Panarkadikos
۱
۲
Kitheronas Kaparelliou
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Slavoj Trebisov
۳
۱
KFC Komarno
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
U23 Campeonato Aspirantes
Gremio FB Porto Alegrense RS
۰
۱
SC Internacional RS
Finished
۲۰:۳۰
Uganda
لیگ برتر
Wakiso Giants FC
۲
۱
Proline FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
۰
۲
Fluminense SC
Finished
۲۱:۳۰
Joinville SC
۱
۲
CA Tubarao SC
Finished
۲۲:۰۰
Brusque SC
۳
۰
Avai FC SC
Finished
۲۲:۳۰
Clube Nautico Almirante Barroso SC
۰
۱
Clube Nautico Marcilio Dias SC
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
Carrarese Calcio 1908
۳
۰
US Pergolettese 1932
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Lecco 1912
۱
۳
US Pianese
Finished
۱۶:۳۰
Olbia Calcio 1905
۰
۱
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۱۶:۳۰
US Alessandria Calcio 1912
۱
۱
Como 1907
Finished
۱۹:۰۰
AS Giana Erminio
۲
۱
Novara Calcio
Finished
۱۹:۰۰
AC Monza
۱
۰
US Albinoleffe
Finished
۱۹:۰۰
AC Renate
۳
۰
AC Gozzano
Finished
۱۹:۰۰
Robur Siena
۱
۱
SS Arezzo
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie C, Girone B
Virtus Vecomp Verona
۳
۱
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۳۰
AJ Fano 1906
۰
۰
Rimini FC 1912
Finished
۱۶:۳۰
Cesena FC
۱
۳
SS Sambenedettese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
AC Feralpisalo
۱
۰
FC Sudtirol
Finished
۱۶:۳۰
AS Gubbio 1910
۱
۲
Carpi FC 1909
Finished
۱۶:۳۰
Reggio Audace FC
۳
۱
US Triestina Calcio 1918
Finished
۱۶:۳۰
FC Arzignano Valchiampo
۱
۱
Modena FC
Finished
۱۹:۰۰
Fermana FC
۰
۱
Imolese Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Piacenza Calcio 1919
۲
۱
LR Vicenza Virtus
Finished
۱۹:۰۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
MSV 02 Duisburg
۲
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۵:۳۰
FF Usv Jena
۱
۷
SGS Essen-Schonebeck 19/68
Finished
۱۵:۳۰
SC Sand
۳
۰
1. Ffc Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
1. Ffc Turbine Potsdam 71
۴
۵
SC Freiburg
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
Calcio Catania
۱
۰
AZ Picerno
Finished
۱۶:۳۰
Potenza Calcio
۱
۰
SS Teramo Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Rende Calcio 1968
۰
۱
Cavese 1919
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Francavilla Calcio
۶
۲
US Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
SSC Bari
۲
۰
Ternana Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Casertana FC
۱
۱
Sicula Leonzio
Finished
۱۹:۰۰
Paganese Calcio 1926
۳
۱
AS Avellino 1912
Finished
۱۹:۰۰
FC Rieti
۰
۱
SS Monopoli 1966
Finished
۱۹:۰۰
AS Viterbese Castrense
۱
۰
AS Bisceglie
Finished
۱۹:۰۰
Chile
Primera Division
CD O Higgins
۱
۲
Universidad De Concepcion
Finished
۱۹:۰۰
International
European Championship, Qualification Group C
Belarus
۱
۲
Netherlands
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
۰
۳
Germany
Finished
۲۲:۱۵
Greece
Super League 2
Doxa Dramas
-
-
Apollon Larissa FC
Cancelled
۱۶:۳۰
Apollon Smyrnis
-
-
Apollon Pontou
Cancelled
۱۶:۳۰
Panachaiki 1891 FC
-
-
AE Karaiskakis
Cancelled
۱۶:۳۰
AO Platanias
-
-
P.a.e. Chania
Cancelled
۱۶:۳۰
APO Levadeiakos FC
-
-
A.o. Kassiopi
Cancelled
۱۶:۳۰
PAS Giannina
-
-
Ergotelis
Cancelled
۱۶:۳۰
Brazil
Copa FGF
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
۱
۰
Associacao Esportiva E Recreativa Santo Angelo RS
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Copa MX, Group 8
CF Potros Uaem
۰
۰
Pumas Unam
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
SC Rothis
۲
۰
SCR Altach Youth
Finished
۱۷:۳۰
FC Wolfurt
-
-
VfB Hohenems
Cancelled
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Cf Rayo Majadahonda
-
-
Real Madrid
Cancelled
۱۷:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Bryne FK
۱
۰
Nardo
Finished
۱۶:۳۰
Vidar
۱
۳
Levanger
Finished
۱۶:۳۰
Stjordals/Blink
۲
۳
Fredrikstad FK
Finished
۱۶:۳۰
Hodd IL
۰
۲
Egersunds
Finished
۱۷:۰۰
Brattvag
۶
۴
Sola FK
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
FC Giessen
۰
۳
SSV Ulm 1846
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
1st Division
Vendsyssel FF
۱
۱
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 5 (4)
AE Kifisias
۲
۱
Agioi Anargyroi
Finished
۱۶:۳۰
USA
USL, League One, Playoffs
Lansing Ignite FC
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۲
۰
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Lyn
۴
۵
Arna-Bjornar
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
Ringkobing IF
۱
۳
Aarhus Fremad
Finished
۱۵:۳۰
AB Gladsaxe
۰
۱
Jammerbugt FC
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
2nd Lig, Kirmizi Grup
Kardemir Karabukspor
۰
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Van Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Turkey Amateur
2nd Lig, Beyaz Grup
Hekimoglu Trabzon
۱
۴
Zonguldakspor
Finished
۱۴:۳۰
Pendikspor
۰
۰
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Senja
۲
۰
Fram Larvik
Finished
۱۴:۳۰
Elverum
۲
۲
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
FK Mjoelner
۳
۲
Sotra SK
Finished
۱۵:۳۰
Odds BK II
۲
۱
Baerum
Finished
۱۷:۳۰
Russia
PFL, Center
Fc Khimki-m
۲
۱
FC Strogino Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
Druga Liga
Krystal Kherson
-
-
Real Pharma Odessa
Finished
۱۳:۳۰
Bukovina Chernovtsy
۰
۱
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۵:۳۰
FC Podillya Khmelnytskyi
۳
۰
Fc Uzhgorod
Finished
۱۵:۳۰
Alliance Lypova Dolyna
۰
۱
VPK Agro Magdalinovka
Finished
۱۶:۰۰
Philippines
Philippines Football League
Mendiola Fc
-
-
Global Cebu FC
Cancelled
۱۱:۳۰
Romania
Liga 1, Women
Piros Security Arad
-
-
Universitatea Galati
Finished
۱۱:۳۰
Hong Kong
Division 2
Kwong Wah
-
-
Lucky Mile
Cancelled
۱۱:۰۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Cerro Largo FC
-
-
CA Juventud De Las Piedras
Cancelled
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Cerro
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Racing Club Montevideo
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰