0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
European Championship, Qualification Group F
Norway
۱
۱
Spain
Finished
۲۲:۱۵
Faroe Islands
۰
۳
Romania
Finished
۱۹:۳۰
Malta
۰
۴
Sweden
Finished
۲۲:۱۵
International
European Championship, Qualification Group J
Italy
۲
۰
Greece
Finished
۲۲:۱۵
Liechtenstein
۱
۱
Armenia
Finished
۲۲:۱۵
Bosnia & Herzegovina
۴
۱
Finland
Finished
۱۹:۳۰
International
European Championship, Qualification Group D
Denmark
۱
۰
Switzerland
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
۰
۰
Ireland
Finished
۱۶:۳۰
International
International Friendly Games
Colombia
۰
۰
Chile
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
۰
۰
Cameroon
Finished
۲۰:۳۰
Uruguay
۱
۰
Peru
Finished
۰۲:۳۰
Spain
LaLiga 2
UD Almeria
۰
۰
CD Lugo
Finished
۱۷:۳۰
Girona FC
۰
۲
CF Elche
Finished
۱۳:۳۰
Sporting Gijon
۱
۳
AD Alcorcon
Finished
۱۷:۳۰
CF Malaga
۱
۲
Cadiz CF
Finished
۱۹:۳۰
Extremadura UD
۱
۱
SD Ponferradina
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Goias EC GO
۱
۰
CSA AL
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
CA Bragantino SP
۲
۰
Parana Clube PR
Finished
۲۳:۰۰
SC Recife PE
۲
۰
EC Sao Bento SP
Finished
۰۱:۴۵
Vila Nova FC GO
۱
۱
AC Goianiense GO
Finished
۰۱:۴۵
Coritiba FC PR
۱
۰
Criciuma EC SC
Finished
۲۳:۰۰
Brasil De Pelotas RS
۱
۰
Botafogo FC SP
Finished
۰۱:۴۵
Londrina EC PR
۱
۲
Operario Fec PR
Finished
۲۳:۰۰
Cuiaba EC MT
۱
۳
EC Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
Oeste FC SP
۱
۱
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۴:۰۰
Guarani FC SP
۱
۰
CRB AL
Finished
۰۴:۰۰
Australia
A-League
Melbourne Victory FC
۰
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۲:۰۰
Western Sydney Wanderers FC
۲
۱
Central Coast Mariners FC
Finished
۰۹:۳۰
Wales
لیگ برتر
THE New Saints FC
۶
۲
Airbus UK Broughton FC
Finished
۱۷:۰۰
Barry Town United FC
-
-
Penybont
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Bala Town FC
۲
۱
Carmarthen Town AFC
Finished
۱۷:۰۰
Aberystwyth Town FC
۲
۲
Cardiff Metropolitan University FC
Finished
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup, Group A
Shabab AL Ahli Dubai Club
۰
۲
AL Dhafra Scc
Finished
۱۷:۴۵
Argentina
Copa Argentina
CA River Plate
۲
۰
Club Almagro
Finished
۰۳:۰۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
LD Alajuelense
۱
۰
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۰۰
AD Santos De Guapiles
۱
۳
AD San Carlos
Finished
۰۳:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup, Group B
Sharjah FC
۴
۰
Al-Wasl FC
Finished
۲۰:۱۵
Fujairah FC
۱
۰
Hatta SC
Finished
۱۷:۴۵
Belgium
First Division B, First stage
Royal Excelsior Virton
۱
۰
Lommel SK
Finished
۲۲:۰۰
KSV Roeselare
۳
۱
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
AD Pasto
۲
۱
Club Deportivo Junior FC
Finished
۲۳:۳۰
Russia
Football National League
FC Spartak-2 Moscow
۲
۳
Torpedo Moscow
Finished
۱۲:۳۰
FC Khimki
۴
۰
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۵:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۱
۱
FC Armavir
Finished
۱۳:۳۰
FC Tom Tomsk
۰
۰
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۱۲:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۶:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۲
۳
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۵:۳۰
FC Avangard Kursk
۰
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۴
۳
FC Luch Vladivostok
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۱
FC Nizhny Novgorod
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar-2
۲
۲
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
Japan
J.League 2
Renofa Yamaguchi
۱
۰
Kyoto Sanga FC
Finished
۰۸:۳۰
FC Ryukyu
۱
۵
Tokyo Verdy
Finished
۱۲:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۲
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama FC
-
-
Zweigen Kanazawa
Cancelled
۰۸:۳۰
Philippines
Philippines Football League
Kaya Fc-iloilo
۳
۱
Stallion FC
Finished
۱۱:۳۰
Ceres-Negros FC
۳
۱
Green Archers United
Finished
۱۴:۳۰
England
League One
Portsmouth FC
۰
۰
Gillingham FC
Finished
۱۷:۳۰
Bristol Rovers
۱
۰
Milton Keynes Dons
Finished
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۱
۲
Rotherham United
Finished
۱۷:۳۰
Peterborough United
۲
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Oxford United
۳
۰
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Burton Albion
-
-
Bolton Wanderers
Cancelled
۱۷:۳۰
Rochdale AFC
۲
۱
Accrington Stanley
Finished
۱۷:۳۰
Southend United
۱
۴
AFC Wimbledon
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sunderland AFC
-
-
Fleetwood Town
Cancelled
۱۷:۳۰
Portugal
Segunda Liga
Leixoes SC
۱
۰
Casa Pia AC
Finished
۱۹:۳۰
GD Chaves
۲
۰
Estoril Praia
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie
Roda JC Kerkrade
۴
۰
Helmond Sport
Finished
۲۲:۱۵
TOP Oss
۲
۲
SC Telstar
Finished
۲۰:۰۰
Chile
Copa Chile
CD Everton Vina Del Mar
۱
۲
Colo Colo
Finished
۲۱:۴۵
Universidad De Chile
۴
۱
Cobresal
Finished
۰۲:۳۰
USA
USL, Championship
Ottawa Fury FC
۱
۱
Bethlehem Steel FC
Finished
۲۱:۳۰
Portland Timbers II
۳
۴
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Hungary
U19 League
Ferencvarosi Tc
۳
۲
MTK Hungaria
Finished
۱۱:۳۰
Canada
Canadian Premier League
York 9 FC
۴
۰
Forge FC
Finished
۲۳:۰۰
Czech Republic
U19 1st Division
Meteor Praha
۳
۲
Ceske Budejovice
Finished
۱۲:۳۰
FC Fastav Zlin
۲
۳
Opava
Finished
۱۲:۰۰
FC Zbrojovka Brno
۲
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۳:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
VfL Wolfsburg II
۵
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV II
۱
۰
SV Drochtersen/Assel
Finished
۱۴:۳۰
BSV SW Rehden
۲
۰
Altonaer FC Von 1893
Finished
۱۶:۳۰
SC Weiche Flensburg 08
۵
۱
Luneburger SK Hansa
Finished
۱۵:۰۰
Peru
Reserve League
Carlos A Manucci
۰
۲
Sport Huancayo
Finished
۲۳:۱۵
Czech Republic
MSFL
FK Apos Blansko
۱
۰
Fotbal Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Tartu FC Santos
۲
۲
Jogeva SK Noorus 96
Finished
۱۳:۳۰
JK Sillamae Kalev
۴
۱
Tartu JK Tammeka III
Finished
۱۳:۳۰
Panama
Premier Reserve League
Plaza Amador
۳
۲
Alianza FC
Finished
۲۳:۳۰
Tauro FC
۰
۰
Sporting SM
Finished
۲۳:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
۲
۰
AC Barnechea
Finished
۲۲:۰۰
Switzerland
NLA, Women
Grasshopper Zurich
۲
۳
Fc St Gallen-staad
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Borussia Dortmund II
۱
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV
۲
۵
SC Verl
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۰
۱
FC Schalke 04 II
Finished
۱۵:۳۰
Fortuna Dusseldorf II
۳
۰
SV Bergisch Gladbach 09
Finished
۱۵:۳۰
VfL Sportfreunde Lotte 1929
۴
۲
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۳۰
TUS Haltern
۱
۲
Bonner SC
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Fc Slavoj Vysehrad B
۲
۰
FK Viktoria Zizkov B
Finished
۱۱:۳۰
Algeria
U21 Algerian Ligue 2
USM Annaba
۱
۲
Amal Bou Saada
Finished
۱۲:۳۰
DRB Tadjenant
۱
۱
MC El Eulma
Finished
۱۲:۳۰
AS Khroub
۰
۱
Om Arzew
Finished
۱۵:۳۰
RC Arba
۱
۰
Wa Tlemcen
Finished
۱۲:۳۰
South Africa
Premier League, Reserve
Highlands Park
۱
۰
Black Leopards
Finished
۱۳:۳۰
Bidvest Wits
۲
۰
Baroka Fc
Finished
۱۱:۳۰
Chippa United Fc
-
-
Golden Arrows
Cancelled
۱۱:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Palanga
۰
۴
Suduva Marijampole
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Sandviken
۲
۰
Fart
Finished
۱۶:۳۰
Klepp
۵
۰
Stabaek
Finished
۱۵:۳۰
Valerenga
۱
۱
Roea
Finished
۱۶:۳۰
LSK Kvinner
۲
۱
Avaldsnes
Finished
۱۵:۳۰
Trondheims-Orn
۴
۰
Kolbotn
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
KS Rakow Czestochowa
۲
۰
Zaglebie Sosnowiec SA
Finished
۱۲:۳۰
Fotbal Club FCSB
-
-
FC Voluntari
Finished
۱۱:۳۰
Wisla Plock
۲
۰
LKS Lodz
Finished
۱۳:۳۰
Virtus Entella
۵
۰
FC Chiasso
Finished
۱۸:۳۰
Korona Kielce SA
-
-
MKS Puszcza Niepolomice
Cancelled
۱۲:۳۰
Botev Plovdiv
-
-
Tsarsko Selo Sofia
Cancelled
۱۴:۳۰
OFC Pirin Blagoevgrad
۱
۳
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۷:۳۰
FC Karpaty Lviv
۱
۱
FK Kauno Zalgiris
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Segunda Division
CD Hermanos Colmenarez
۲
۰
Urena SC
Finished
۲۳:۰۰
Deportivo JBL Del Zulia
۲
۴
Union Local Andina
Finished
۲۳:۰۰
Norway
2nd Division, Group 1
Kvik Halden FK
۳
۱
Byaesen
Finished
۱۵:۳۰
Moss FK
۱
۱
Arendal
Finished
۱۷:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 1
Sweden
۵
۰
Iceland
Finished
۱۷:۱۵
Brazil
Copa FGF
SC 12 Hours RS
۰
۲
Bage RS
Finished
۲۱:۳۰
Real Sport Club Capao Da Canoa RS
۰
۰
Clube Esportivo Aimore RS
Finished
۲۱:۳۰
Novo Hamburgo RS
۵
۰
Esporte Clube Novo Horizonte RS
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
SC Team Wiener Linien
۰
۰
Wiener Viktoria
Finished
۱۹:۳۰
SV Stripfing
۲
۱
FCM Traiskirchen
Finished
۱۷:۰۰
Russia
PFL, Center
FC Ryazan
۲
۲
Kvant Obninsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaluga
۱
۱
Sokol Saratov
Finished
۱۴:۳۰
FC Dynamo Bryansk
۲
۱
FC Zorkij Krasnogorsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Salyut Belgorod
۳
۰
Ararat Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
TUS Rot-Weiss Koblenz
۱
۳
FK 03 Pirmasens
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Saarbrucken
۲
۰
VfR 1921 Aalen
Finished
۱۵:۳۰
FC Bayern Alzenau 1920
-
-
SC Freiburg II
Cancelled
۱۵:۳۰
1. Fsv Mainz 05 II
۱
۰
Bahlinger SC
Finished
۱۵:۳۰
TSG Balingen
۲
۴
SV 07 Elversberg
Finished
۱۵:۳۰
England
League Two
Scunthorpe United
۳
۰
Northampton Town
Finished
۱۷:۳۰
Carlisle United
۲
۴
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Exeter City
۱
۰
Forest Green Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Salford City FC
۱
۰
Cambridge United
Finished
۱۷:۳۰
Stevenage FC
۲
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Town
۱
۱
Plymouth Argyle
Finished
۱۷:۳۰
Mansfield Town
۶
۱
Oldham Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
-
-
Newport County AFC
Cancelled
۱۷:۳۰
Crawley Town
۲
۱
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Leyton Orient FC
۳
۱
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
Macclesfield Town
۲
۱
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
Morecambe FC
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Augsburg II
۲
۳
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۵:۳۰
SV Turkgucu Ataspor Munchen
۲
۰
TSV Rain AM Lech
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۲
۰
SpVgg Greuther Furth II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۲
۱
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۳
۱
1. FC Schweinfurt 05
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Nuremberg II
۳
۱
SV Heimstetten
Finished
۱۵:۳۰
FV Illertissen
۲
۱
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
Acs Tractorul Cetate
۳
۰
FC Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
Poland
I Liga
PGE Gks Belchatow
۱
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۸:۳۰
Radomiak Radom
۱
۳
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۱۵:۳۰
GKS Jastrzebie
-
-
Wigry Suwalki
Cancelled
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
America RJ
۱
۲
Friburguense AC RJ
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
Divize D
FC Slovan Havlickuv Brod
۱
۲
Zdar Nad Sazavou
Finished
۱۱:۴۵
Russia
PFL, West
Veles
۳
۱
FK Dolgoprudny
Finished
۱۴:۳۰
FC Zenit-2 St Petersburg
۳
۰
Znamya Truda
Finished
۱۴:۳۰
Zvezda St Petersburg
۱
۴
FC Murom
Finished
۱۴:۳۰
FK Kolomna
۳
۲
Leningradets
Finished
۱۴:۳۰
International Youth
U19 Int. Friendly Games
Estonia
۰
۳
Russia
Finished
۱۵:۳۰
Chile
Segunda Division
San Antonio Unido
۰
۱
Arturo Fernandez Vial
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
U19 Copa Gaucho
PRS Futebol Clube
۱
۲
Associacao Nova Prata De Esportes Rs
Finished
۲۲:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Torpedo Zhodino
۳
۲
Gomel Reserve
Finished
۱۶:۰۰
Peru
Segunda Division
CS Union Huaral
۱
۰
CD Sport Loreto
Finished
۲۱:۴۵
Peru
Primera Division, Clausura
Union Comercio
۱
۰
Alianza Universidad De Huanuco
Finished
۱۹:۳۰
Russia
PFL, South
Dinamo Stavropol
۰
۰
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Finished
۱۴:۳۰
Sc Makhachkala
۱
۰
FC Anzhi Makhachkala
Finished
۱۵:۰۰
Uganda
لیگ برتر
Busoga United Fc
۲
۱
Police FC
Finished
۱۶:۳۰
Bright Stars
۰
۱
Kyetume FC
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
Presidents Cup, Preliminary Round
AL Arabi (UAE)
۱
۲
AL Bataeh (UAE)
Finished
۱۶:۳۵
Norway
2nd Division, Group 2
Kjelsas
۳
۰
Oppsal IF
Finished
۱۷:۳۰
Grorud IL
۱
۲
Asker
Finished
۱۷:۳۰
Floro
۱
۰
Asane Fotball
Finished
۱۷:۳۰
England
National League
Barnet FC
۲
۲
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Halifax Town
۰
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
Ebbsfleet United FC
۱
۲
Maidenhead United FC
Finished
۱۷:۳۰
Stockport County FC
-
-
Dagenham And Redbridge FC
Cancelled
۱۷:۳۰
AFC Fylde
-
-
Sutton United FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Aldershot Town FC
۰
۳
Hartlepool United FC
Finished
۱۷:۳۰
Barrow AFC
-
-
Dover Athletic FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Eastleigh FC
۰
۰
Chorley FC
Finished
۱۷:۳۰
Notts County
۲
۰
Torquay United
Finished
۱۷:۳۰
Yeovil Town
۱
۲
Harrogate Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
Reggina 1914
۱
۰
US Catanzaro 1929
Finished
۲۲:۱۵
Mexico
Liga Premier
Cimarrones de Sonora FC II
۱
۳
Atletico Reynosa
Finished
۲۰:۳۰
FC Coyotes Tlaxcala
۲
۰
CF Cafetaleros de Chiapas II
Finished
۲۰:۳۰
Estudiantes Tecos
۲
۳
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۳:۳۰
Leones Negros Udg II
۲
۰
Atletico Bahia Cf
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
Ligue 1
CR Belouizdad
۳
۲
US Biskra
Finished
۱۸:۳۰
MC Alger
-
-
USM Alger
Cancelled
۲۰:۱۵
JS Saoura
۱
۰
Paradou AC
Finished
۲۱:۳۰
ASO Chlef
۱
۰
JS Kabylie
Finished
۲۰:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
Cd Marino
۳
۱
RC Victoria
Finished
۱۸:۳۰
CF Acodetti Youth
۲
۲
SD San Jose
Finished
۱۵:۰۰
Czech Republic
Divize B
SK Kladno
۰
۱
Cesky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
-
-
FK Seko Louny
Cancelled
۱۱:۴۵
Slovakia
U19 1. Liga
Spartak Trnava
۴
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Marilia AC SP
۲
۰
Fernandopolis FC SP
Finished
۰۲:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Partick Thistle
۲
۰
Connahs Quay Nomads FC
Finished
۱۹:۴۵
Airdrieonians
۰
۲
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath FC
۰
۲
Clyde FC
Finished
۱۷:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۳
۰
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Raith Rovers
۳
۱
Glenavon FC
Finished
۱۷:۳۰
Wrexham AFC
۴
۱
ST Mirren U21
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SC Imst 1933
۱
۲
FC Wacker Innsbruck II
Finished
۱۷:۳۰
SV Hall
-
-
SV Woergl
Cancelled
۱۶:۳۰
SVG Reichenau
۳
۱
Telfs
Finished
۱۷:۰۰
Zirl
۰
۶
FC Kitzbühel
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
TSG 1899 Hoffenheim
۱
۰
FC Bayern Munich
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
Middelfart
۲
۰
Vejgaard BK
Finished
۱۵:۳۰
Vejlby Skovbakken Aarhus
۱
۰
Thisted FC
Finished
۱۵:۰۰
FC Sydvest 05 Tonder
۱
۴
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Dalum IF
۰
۰
Naesby BK
Finished
۱۵:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Atsv Stadl-Paura
۱
۰
FC Wels
Finished
۱۶:۳۰
SV Ried II
۴
۰
UVB Vocklamarkt
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
Calcio Padova
۱
۲
Ravenna FC 1913
Finished
۲۲:۱۵
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
Olimp-2 Khimki
-
-
Vityaz Podolsk
Cancelled
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
FC Petrikovka
-
-
FK Druzhba Kriviy Rih
Cancelled
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kriviy Rih Region
Fk Fortuna Kriviy Rih
-
-
HFC Penuel Kriviy Rih
Cancelled
۱۶:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
SC Austria Lustenau (A)
۰
۴
RW Rankweil
Finished
۱۶:۳۰
FC Langenegg
-
-
Dornbirner SV
Cancelled
۱۷:۳۰
Schwarz Weiss Bregenz
-
-
FC Lauterach
Cancelled
۱۷:۳۰
Latvia
1.Division
Balvu Sports Center
-
-
New Project
Cancelled
۱۴:۳۰
Denmark
1st Division
Skive IK
۲
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
SV Wals-Grunau
۱
۱
SV Austria Salzburg
Finished
۱۵:۳۰
SV Grödig Amateure
۱
۳
SAK 1914 Salzburg
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Pitea IF Dff
۱
۲
Goteborg FC
Finished
۱۵:۱۵
Djurgardens IF Dff
۳
۰
Kungsbacka Dff
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
HIK Hellerup
۲
۰
FA 2000
Finished
۱۴:۳۰
BK Frem
۱
۰
Hilleroed Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Brønshøj BK
۰
۰
Holbaek BI
Finished
۱۶:۳۰
B 93 Kopenhagen
۲
۱
Slagelse BI
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Moscow Region Championship
FSK Medvezhy Ozera
-
-
FK Kotelniki
Cancelled
۱۲:۳۰
Japan
Nadeshiko League, Div 2, Women
Setagaya Sfida
-
-
Takarazuka Bunnys Ladies SC
Finished
۰۸:۰۰
Mexico
Copa MX, Group 2
CF Cafetaleros De Chiapas
-
-
CF Monterrey
Cancelled
۰۴:۳۰
CF Cafetaleros De Chiapas
-
-
CF Monterrey
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Boston River
-
-
CA Progreso
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Danubio FC
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Club Nacional De Football
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰