0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. C
Bahrain
۱
۰
Iran
Finished
۲۰:۰۰
Cambodia
۰
۴
Iraq
Finished
۱۵:۰۰
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. F
Tajikistan
۰
۳
Japan
Finished
۱۵:۴۵
Mongolia
۱
۲
Kyrgyzstan
Finished
۱۱:۳۰
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. D
Palestine
۰
۰
Saudi Arabia
Finished
۱۶:۳۰
Singapore
۱
۳
Uzbekistan
Finished
۱۵:۱۵
International
European Championship, Qualification Group F
Sweden
-
-
Spain
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Romania
-
-
Norway
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Faroe Islands
-
-
Malta
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
International
European Championship, Qualification Group D
Switzerland
-
-
Ireland
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Gibraltar
-
-
Georgia
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. A
Philippines
۰
۰
China
Finished
۱۵:۳۰
Syria
۴
۰
Guam
Finished
۱۷:۳۰
Guam
-
-
Syria
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
International
International Friendly Games
Denmark
-
-
Luxembourg
inprogress
۲۰:۳۰
Chile
۳
۲
Guinea
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
-
-
Colombia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Morocco
-
-
Gabon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Venezuela
۲
۰
Trinidad & Tobago
Finished
۰۱:۳۰
Kuwait
-
-
Turkmenistan
Finished
۱۹:۳۰
International
European Championship, Qualification Group G
Israel
-
-
Latvia
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. B
Jordan
۳
۰
Nepal
Finished
۱۹:۳۰
Chinese Taipei
۱
۷
Australia
Finished
۱۵:۱۰
Nepal
-
-
Jordan
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. E
India
۱
۱
Bangladesh
Finished
۱۷:۳۰
Qatar
۲
۱
Oman
Finished
۲۰:۰۰
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. H
Korea Dpr
۰
۰
Korea Republic
Finished
۱۲:۰۰
SRI Lanka
۰
۳
Lebanon
Finished
۱۷:۳۰
International
European Championship, Qualification Group J
Finland
۳
۰
Armenia
Finished
۱۹:۳۰
Liechtenstein
-
-
Italy
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Greece
-
-
Bosnia & Herzegovina
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
International
World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. G
Thailand
۲
۱
United Arab Emirates
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
۱
۳
Vietnam
Finished
۱۵:۰۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 6
Montenegro
۰
۲
Spain
Finished
۲۰:۱۵
Israel
۳
۱
Faroe Islands
Finished
۲۰:۰۵
North Macedonia
۱
۱
Kazakhstan
Finished
۱۶:۰۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 9
Belgium
-
-
Moldova
inprogress
۲۱:۳۰
Bosnia & Herzegovina
۰
۲
Germany
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 1
Luxembourg
-
-
Sweden
inprogress
۲۰:۳۰
Iceland
۱
۰
Ireland
Finished
۱۸:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 3
England
-
-
Austria
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Albania
-
-
Kosovo
inprogress
۲۰:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 5
Estonia
۰
۵
Russia
Finished
۱۹:۴۵
Poland
۱
۰
Serbia
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
۰
۰
Bulgaria
Finished
۱۸:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 2
Azerbaijan
۰
۱
Switzerland
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
-
-
France
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J.League 2
Yokohama FC
۳
۲
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
AC Goianiense GO
۰
۰
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
Guarani FC SP
۰
۲
Botafogo FC SP
Finished
۰۲:۳۰
SC Recife PE
۲
۰
Cuiaba EC MT
Finished
۰۲:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 7
Norway
۰
۴
Netherlands
Finished
۲۰:۰۰
Cyprus
۱
۱
Belarus
Finished
۱۶:۰۰
Colombia
Primera B, Clausura
Bogota FC
۰
۳
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
Fortaleza FC
۲
۱
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Itagui Leones FC
۲
۰
Orsomarso SC
Finished
۰۰:۰۰
CS Deportivo Pereira
۱
۰
Boca Juniors De Cali
Finished
۰۰:۰۰
Boyaca Chico FC
۲
۰
Atletico FC
Finished
۰۰:۰۰
CD Cortulua
۶
۰
Valledupar FC
Finished
۰۰:۰۰
Llaneros FC
۰
۱
Deportes Quindio
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
Real Cartagena FC
۳
۳
CD Real San Andres
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
International Youth
U20 Friendly Games
Portugal
-
-
Italy
Finished
۱۹:۰۰
Colombia
Primera A, Clausura
CD Atletico Huila
۱
۲
CA Bucaramanga
Finished
۰۳:۳۰
England
National League
Wrexham AFC
-
-
Chesterfield FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Norway
Toppserien, Women
Kolbotn
۴
۰
Fart
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera B
CSD Rangers
۱
۱
Deportes Magallanes
Finished
۰۱:۳۰
Lithuania
A Lyga
Vilniaus Riteriai
۱
۲
Suduva Marijampole
Finished
۲۰:۰۰
International Youth
U21 Friendly Games
Slovenia
۱
۰
Hungary
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Liga Bet South B
SC Beer Sheva
-
-
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Ironi Netivot
-
-
SC Hapoel Lod
Finished
۱۶:۰۰
Moadon Zeirey Rahat
-
-
MS Ironi Kuseifa
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Gedera
-
-
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۶:۰۰
FC Beitar Yavne
-
-
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۶:۰۰
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
-
-
Beitar Ironi Maale Adumim
Finished
۱۶:۰۰
International Youth
U19 European Championship Qualif. - Gr. 13
Georgia
-
-
Croatia
inprogress
۲۱:۳۰
Kazakhstan
-
-
Hungary
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Zone Moscow
Zelenograd
۴
۴
FC FSM
Finished
۱۴:۳۰
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
-
-
FC Zenit Moscow
inprogress
۱۳:۳۰
Letniy Dozhdik
-
-
SSH 75
inprogress
۱۶:۳۰
Chile
Primera Division
Cobresal
-
-
CD Palestino
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
Quilmes Atletico Club
۱
۴
San Martin De Tucuman
Finished
۰۳:۴۰
Atletico De Rafaela
۳
۲
Instituto AC Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
CA Defensores De Belgrano
-
-
Club Almagro
inprogress
۲۲:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Jong FC Emmen
-
-
SC Cambuur
Finished
۱۵:۳۰
TP Jastrzab Bielszowice
-
-
Sosnica Gliwice
Finished
۱۶:۳۰
International Youth
U19 European Championship Qualif. - Gr. 3
Scotland
-
-
Germany
inprogress
۲۱:۳۵
Israel
Liga Bet South A
Otzma Football Club Holon
-
-
Hapoel Kiryat Ono
Finished
۱۹:۰۰
Beitar Ramat Gan
۱
۱
Hapoel Kfar Casem Shua
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
-
-
SC Tzeirey Taibe
Finished
۲۰:۰۰
Beitar Petah Tikva
-
-
Hapoel Kfar Bara
Finished
۱۵:۰۰
SC Bnei Yaffo Ortodoxim
-
-
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Hod Hasharon
-
-
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Finished
۱۶:۰۰
Israel
Liga Bet North A
Beitar Naharia
۰
۴
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
-
-
Claypole
inprogress
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo
-
-
CS Barracas
inprogress
۲۲:۰۰
Juventud Unida San Miguel
-
-
Defensores De Cambaceres
inprogress
۲۲:۰۰
England Amateur
Isthmian League, Premier Division
Folkestone Invicta
-
-
Cheshunt FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Merstham
-
-
Cray Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Poland
Puchar Polski
KS Cyklon Rogoznik
-
-
Ks Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۱۷:۱۵
Lks Drama Zbroslawice
-
-
Gwarek Tarnowskie Gory
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Wales
لیگ برتر
Connahs Quay Nomads FC
-
-
Caernarfon Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
England
EFL Trophy, Northern Group G
Carlisle United
-
-
Blackpool FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Denmark Amateur
Reserveligaen, Pulje 1
Brondby IF
-
-
FC Copenhagen
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Russia
Zone SFD/NCFD
FK Angusht Nazran
-
-
Volgar M Astrahan Youth
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Serbia
Superliga, Women
Zfk Zemun
-
-
Zfk Pozarevac
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ukraine
Vyscha League Zaporizhya Region
Motor Zaporizhya
-
-
FC Berdyansk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Uganda
لیگ برتر
Police FC
-
-
Proline FC
Finished
۱۷:۰۰
Kampala Capital City Authority FC
-
-
Kyetume FC
Finished
۱۷:۰۰
Russia
Moscow Championship
Torpedo-m
-
-
Rosich-2
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Israel
Liga Bet North B
Ironi Nesher
-
-
Maccabi Bney Reine
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Argentina
Primera C
Real Pilar FC
-
-
CA Ferrocarril Midland
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera B, Apertura
CA Defensores Unidos
-
-
CA Argentino De Quilmes
inprogress
۲۲:۰۰
CD Uai Urquiza
-
-
CA Villa San Carlos
inprogress
۲۲:۰۰
Sacachispas FC
-
-
ASD Justo Jose De Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
England Amateur
Northern Premier League, Premier Division
FC United of Manchester
-
-
Basford United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Gainsborough Trinity
-
-
Buxton FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Lancaster City
-
-
Radcliffe FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Morpeth Town
-
-
Atherton Collieries
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Stalybridge Celtic
-
-
Stafford Rangers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Witton Albion
-
-
Ashton United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
England Amateur
Southern League, Premier Division Central
Bromsgrove Sporting FC
-
-
Hednesford Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
England Amateur
Southern League, Premier Division South
Beaconsfield Town
-
-
Hartley Wintney
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Hayes & Yeading United FC
-
-
Hendon FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Metropolitan Police
-
-
Swindon Supermarine
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Salisbury FC
-
-
Taunton Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Walton Casuals
-
-
Gosport Borough
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵